Komple Ev, Ofis, Mağaza, Okul Tadilatı

        Evinizde yapılan küçük bir değişiklik, rengi değiştirilmiş bir oda, banyoda yeni bir duşakabin ve ya yepyeni bir mutfak bir anda hayatınızı değiştirebilir.  Detaylara verdiğiniz önem, evinizi daha kullanışlı, yaşamınızı daha renkli yapabilir. Şimdiye kadar hayalini kurup da, gerçekleştirmeye fırsat bulamadığınız bütün detayları artık ertelemeyin çünkü RAYDEKART, evinizde dilediğiniz tüm değişiklikleri eksiksiz olarak yapıyor.

        Mutfak Dolabından, Boyaya,Elektrik Tesisatından, Su Tesisatına, Seramikten Parke ve Isıtma Sisteminize kadar, aklınıza gelebilecek, her şeyi, uzman ekiplerinize bırakabilir, gözünüz arkada kalmadan, garantili hizmet alabilirsiniz.

        Ayrıca, mimarlardan oluşan uzman kadromuz, evinizi güzelleştirmek için size yepyeni fikirler ve bu fikirleri hayata geçirecek ekonomik çözümler de sunuyor. Mimari projelendirme ve danışmanlık hizmetimizden yararlanarak çok çeşitli fiyat ve taksit seçenekleri ile dilerseniz tüm evi, dilerseniz sadece banyonuzu, mutfağınızı, dilerseniz iş yerinizi, ofisinizi ve ya yeni açacağınız mağazanızı yenileyebilirsiniz.

mutfak_tadilatı
mutfak-tadilatı
oda_tadilatı
IMG-20170316-WA0045
IMG-20170316-WA0047
IMG-20170316-WA0046

İletişim Bilgilerimiz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram

Raydekart Raydolap - Tüm Hakları Saklıdır.   (0216) 969 00 34 - (0507) 397 13 12  |   raydekart.net

Hakkımızda

Firmamız 1985 yılından bu güne, mobilya sektöründe gerek müşteri memnuniyeti, gerekse kaliteli mobilya üretimi ile güven kazanan, sektöründe en seçkin konumlara adım adım ilerleyen, teknolojinin getirdiği yenilikleri anlık takip ederek müşterilerine ürünlerini her zaman son sistem ve son kalitede sunan nadir firmalardandır. 

Geçmiş yılların birikimini her zaman doğru ve yerinde kullanarak, müşterilerimize raydolap sistemlerini farklı kullanım ihtiyaçlarına göre değişiklik imkanı sağlayarak tasarlıyoruz. 

Özellikle raydolap sistemlerinde teknolojiyi sürekli takip ederek, son sistem tüm mekanizma ve parçalar hakkında güncel bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimize her geçen gün daha iyi hizmet, daha kaliteli sürgülü dolaplar ve çok daha göz alıcı mobilyalar üretebiliyoruz.

Zümrütevler Mah. Akşemsettin Cad. No: 79/A Maltepe/ İSTANBUL

(0216) 969 00 34

(0507) 397 13 12