top of page

Komple Ev, Ofis, Mağaza, Okul Tadilatı

        Evinizde yapılan küçük bir değişiklik, rengi değiştirilmiş bir oda, banyoda yeni bir duşakabin ve ya yepyeni bir mutfak bir anda hayatınızı değiştirebilir.  Detaylara verdiğiniz önem, evinizi daha kullanışlı, yaşamınızı daha renkli yapabilir. Şimdiye kadar hayalini kurup da, gerçekleştirmeye fırsat bulamadığınız bütün detayları artık ertelemeyin çünkü RAYDEKART, evinizde dilediğiniz tüm değişiklikleri eksiksiz olarak yapıyor.

        Mutfak Dolabından, Boyaya,Elektrik Tesisatından, Su Tesisatına, Seramikten Parke ve Isıtma Sisteminize kadar, aklınıza gelebilecek, her şeyi, uzman ekiplerinize bırakabilir, gözünüz arkada kalmadan, garantili hizmet alabilirsiniz.

        Ayrıca, mimarlardan oluşan uzman kadromuz, evinizi güzelleştirmek için size yepyeni fikirler ve bu fikirleri hayata geçirecek ekonomik çözümler de sunuyor. Mimari projelendirme ve danışmanlık hizmetimizden yararlanarak çok çeşitli fiyat ve taksit seçenekleri ile dilerseniz tüm evi, dilerseniz sadece banyonuzu, mutfağınızı, dilerseniz iş yerinizi, ofisinizi ve ya yeni açacağınız mağazanızı yenileyebilirsiniz.

mutfak_tadilatı
mutfak-tadilatı
oda_tadilatı
IMG-20170316-WA0045
IMG-20170316-WA0047
IMG-20170316-WA0046
bottom of page