top of page

Raydolap Modelleri

İmalatçı ve üretici firma olduğumuz için, ray dolap çeşitlerimizde sınır yoktur. Profesyonel ve 3D tasarımlarımız ile hayallerinizin çok daha ötesinde bir raydolap sahibi olabilirsiniz. 

Firmamız için, üretimi yapılan dolap sistemlerinin ve aksesuarların kalitesi en önemli prensiptir. Bu güne kadar değerli müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerimiz bulunduğu yılın en gözde ve en kaliteli ürünleridir. İşimizi çok iyi takip ederek her geçen gün yeni aksesuarlar hakkında hızlıca bilgi sahibi oluyoruz, her mekanizma ve aksesuarları tek tek deniyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimize her zaman ürünün ve aksesuarın en kalitelisini en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Ray Dolap Çeşitleri Nelerdir?

Raydekart (10).jpeg

Mobilya sistemlerinin vazgeçilmezi olan raylı dolaplar, kullanış kolaylığı ve alandan tasarruf açısından en çok tercih edilen ray dolap modelleri, sadece yatak odaları ve giyinme odasının yanı sıra konsol, vitrin, ayakkabılık ve portmanto olarakta kullanılabilir. Sınırı olmayan ray dolap sistemini kullanımınıza bağlı olarak giyinme odası, çocuk odası, koridor, genç odası, yatak odası gibi çeşitli her mobilya alanında kullanılabilir.

Ray Dolap Aksesuarları

Raydekart Raydolap, firmamız teknolojiyi ve ürün çeşitliğini en yakından takip ettiği gibi görsel tasarım harikalarınıda yakından takip eder. Her zaman en ileri düzey çizim programları sayesinde istediğiniz raydolaplarınızı evinizde gibi çizimlerini görebilirsiniz. Tasarım mükemmelliği ile son sistem aksesuarların birleşmesi sonucu ortaya çıkan raydolap kalitesini evinizde keşfedin.

Ray Dolap İmalatı

Firmamız tarafından üretimi yapılmış olan raydolap sistemlerini dilediğiniz alanda, istediğiniz kadar kullanablirsiniz. Hiç bir mekanizmamız, aksesuarımız hassas değildir. Üretimde kullanmış olduğumuz tüm malzemeler alanında en kaliteli malzemelerdir. Aksesuar kısmında kullanmış olduğumuz tüm malzemeler garantilidir. İmalatını tamamlayarak teslim ettiğimiz tüm mobilyalarımız firmamız tarafından garantilidir. Yıllar sonra oluşabilecek en ufak sorunlarınızda teknik ekibimiz en hızlı şekilde yardımcı olmaya devam ediyor olacaktır. Sizde en kaliteli ray dolap modellerini en uygun fiyatlarla evinizde görmek isterseniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır. İstanbul'un neresinde olursanız olun, tasarım uzmanlarımız, sizin istediğiniz gün ve saatte ölçü almaya gelecektir.

r16.jpg
r13.jpg
r2.jpg
bottom of page