top of page
 • Raydekart Raydolap

Beykoz Raydolap

beykoz raydolap

Beykoz raydolap firması olarak, ev ve ofis alanlarınızda dekorasyona uyumlu detaylar ile kullanabileceğiniz ayna, ahşap, lake, köşe ray dolap seçeneklerinin tümünü ve kaliteli montaj işlemlerimizi sizler için hizmetimiz kapsamında sunuyoruz.


Ofis Kullanımına Uygun Ray Dolaplar

Ofis alanlarında kullanıma uyum sağlayan ray dolap modellerimiz, modern ray dolap olarak adlandırdığımız ve alüminyum çerçeveler ile desteklenerek ürettiğimiz tasarımlarımızdır. Ofis ray dolaplarımızı aynalı, MDF, lake, cam kapaklı seçenekler ile sunuyoruz.

Ofis alanlarınızda çarpıcı bir dekorasyon yaratmak ve yeterli evrak depolama alanlarına sahip olmanız sağlamak için iki, üç, dört ve daha üstü sayıda sürmeli cam kapak tasarımına sahip olan gövde tasarımlı veya duvar içine gömmeli raydolap modellerimizi sizler için tasarlıyoruz. Modern ve kurumsal dekorasyon öğelerini yansıtmak amacıyla tasarladığımız alüminyum çerçeveli ve şeritli modellerimize ürün yelpazemizde yer veriyoruz.

Sizde aklınızda yer alan ve ofis alanlarınızda ihtiyaçlarınız en iyi şekilde karşılayacak olan ray dolap modeline geniş seçeneklerimiz arasından ulaşabilir, kaliteli montaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Evde Kullanıma Uygun Ray Dolaplar

Evinizde ve farklı oda alanlarınızda kullanıma uygunluk taşıyan ray dolap modellerimizi şu şekilde sıralarız:

 • Ahşap, parlak lake, aynalı, MDF, suntalam yatak odası ray dolapları,

 • Tüm hammadde seçeneklerinde tercih edebileceğiniz giyinme, genç, odası ray dolapları,

 • Nemden etkilenmeyen lake gövdeli ve kapaklı banyo ray dolapları,

 • Mutfak ve salon alanlarında kullanıma uyumlu dekoratif raydolaplar,

 • Portmanto ve köşe ray dolapları,

 • Ayna, cam ray dolaplar,

Farklı oda alanlarında kullanıma uyumlu olan ray dolap tasarımlarımız ile ergonomik kullanım avantajları sunuyoruz. İki, üç, dört ve daha fazla kapak adedi üzerinden ürettiğimiz farklı tasarımlarımız ile hem geniş hem de dar oda alanlarınızda kıyafetleriniz için yeterli alana sahip olabilirsiniz.


Aynalı Ray Dolapların Özellikleri

Kaliteli detaylara sahip olan aynalı ray dolaplarımızın özelliklerini şu şekilde sıralarız:

 • Giyinme, yatak odası, ofis, genç odası alanlarında kullanıma uygunluk,

 • Farklı tasarım çeşitlerine bağlı olarak çoklu kapak ve gövde sayısı ile kullanılabilme,

 • Sürme sistem kapaklar ile ses çıkarmadan çalışma,

 • Uzun ömürlü kullanım ve oda alanlarını daha geniş gösterme,

 • Giyinme odalarında ek boy aynısı kullanımını ortadan kaldırma,

Bu özellikleri yansıtan ayna beykoz ray dolap tasarımlarımızı, tüm kapak bölümleri aynadan oluşan veya ayna, ahşap, lake, MDF kapak tasarımları bir arada kullanılan seçeneklerimiz ile sunuyoruz. Gözdesiz tasarım ihtiyaçlarınız için ise gömme modelli ray dolap ürünlerimizi sizler için hazırlıyoruz. Geniş yelpazemizden ihtiyacınıza en uygun raydolap seçeneğine ulaşmanızı sağlamak ve kurulum aşamasında kaliteli koşulları sizlere sunmak amacıyla hizmet veriyoruz.

4 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page