• Raydekart Raydolap

Ray Dolap Sistemleri


Ray Dolap Sistemleri

Ev içi dekorasyon ve dizayn, kadın için oldukça önem arz eder. Kadın, evinde hem görsellik hem de kolaylık ister. Pratik ve kullanışlı alanlar yaratmayı sever. Bu noktada evini dekore eder. Evinde ray dolap görmek ve kullanmak ister. Bilir ki ray dolap, büyük kolaylık ve kullanışlı ortam sunar.

Ray Dolap Avantajları

Ray dolap, günümüzde bir çok evde kullanım alanı bulur. Bu durum avantajlı olmasından kaynaklanır. Genellikle yatak odalarında yer bulan ray dolaplar, evin başka noktaları için de elverişlidir. Ray dolap, küçük odalara sahip evler için büyük avantajlar sunmaktadır. Dar odalar için tercih edilen raydolap, alanı genişleterek rahat hareket edilmesinin önünü açar. Alanı genişletir çünkü sürgülü yapıdadır. Bu durum da yer kaplamasının önüne geçmektedir. Kişiye hareket imkanı sağlamakta. Dolap içerisinde bulunan eşyaları görmek kolaylaşmaktadır.

Estetik Bir Görüntü İçin Ray Dolap

Ray dolap sadece küçük odalar için tercih edilmemektedir. Büyük evi olan, büyük odalara sahip kişiler de raydolap, çokça tercih etmektedirler. Çünkü yeterince estetik bir görüntüye sahiptir. Evin havasını sunduğu şıklıkla değiştirebilmekte, göze hitap edebilmektedir. Tercih edilme sebeplerinden en önemlisi de budur. Günümüzde birçok evde ray dolap görmek mümkündür. Çünkü her bakımdan fayda sağlamakta, bu durum da kişiyi mutlu etmektedir.

Ray Dolap Tasarımı

Ray dolaplarda tasarıma sizler karar verebilirsiniz. Dolapta bulunması gereken özellikleri listeleyebilirsiniz. Dolap dizaynına karar vermek demek, sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyor anlamına gelir. Eğer, bütün eşyalar dolaba güzel, kullanışlı yerleştirilebiliyorsa ihtiyaçlar karşılanıyor diyebiliriz. Bunlara dikkat edildiği taktirde ray dolap dizaynına rahatlıkla karar verilebilir. Dizaynda en önemli noktalardan bir tanesi, dolap açıldığı an size verdiği performanstır. Bu performans hız ile belli olabilir. Aksesuarların çok kolay bulunabilmesi ile belli olabilir.

Dolabın kapağı açıldığı an, eşyaların hemen göz önüne gelmesi ile belli olabilir. Bu sayede yapacağınız kombine çabuk karar verebilirsiniz. Kıyafetinize uygun aksesuarı, ayakkabıyı kolayca bulabilir, kombini tamamlayabilirsiniz. Zamandan tasarruf sağlayan ray dolap, işlerin kolaylıkla ve çabuk halledilmesine yol açar. Bu sayede kişiye büyük fayda sağlar. Fayda sağladığı için de her evde görmek mümkün olur.

32 görüntüleme

İletişim Bilgilerimiz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram

Raydekart Raydolap - Tüm Hakları Saklıdır.   (0216) 969 00 34 - (0507) 397 13 12  |   raydekart.net

Hakkımızda

Firmamız 1985 yılından bu güne, mobilya sektöründe gerek müşteri memnuniyeti, gerekse kaliteli mobilya üretimi ile güven kazanan, sektöründe en seçkin konumlara adım adım ilerleyen, teknolojinin getirdiği yenilikleri anlık takip ederek müşterilerine ürünlerini her zaman son sistem ve son kalitede sunan nadir firmalardandır. 

Geçmiş yılların birikimini her zaman doğru ve yerinde kullanarak, müşterilerimize raydolap sistemlerini farklı kullanım ihtiyaçlarına göre değişiklik imkanı sağlayarak tasarlıyoruz. 

Özellikle raydolap sistemlerinde teknolojiyi sürekli takip ederek, son sistem tüm mekanizma ve parçalar hakkında güncel bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimize her geçen gün daha iyi hizmet, daha kaliteli sürgülü dolaplar ve çok daha göz alıcı mobilyalar üretebiliyoruz.

Zümrütevler Mah. Akşemsettin Cad. No: 79/A Maltepe/ İSTANBUL

(0216) 969 00 34

(0507) 397 13 12