top of page
 • Raydekart Raydolap

Raydolap Aksesuarları

Raydolap Aksesuarları

Raydolap aksesuarları, asansör askı, pantolonluk, led aydınlatma, ışıklı askı, metal sepet, kemerlik ve kravatlık şeklinde sıralanmaktadırlar. Bu aksesuarlar raydolaplar içerisindeki eşyaların veya kıyafetlerin düzenli biçimde, kırışmadan muhafaza edilmesini ve şık dekorasyon detaylarının ön plana çıkarılmasına yardımcı olurlar.


Raydolap Asansör Askı

Raydolap tasarımlarında aksesuar olarak tercih edilen asansör askı hakkında bilgiler şöyledir:

 • Asansör askılar, her hangi bir ek aparat kullanılarak uzanılamayan yüksek raflara kolaylıkla erişilmesini sağlayan aksesuarlardır.

 • Asansör askılar sayesinde dolap içerisinde yüksek raf alanında yer alan kıyafet, yorgan gibi eşyalar belirli bir seviyeye kadar aşağıya indirilmektedir.

 • Asansör sistemi sayesinde sağlanan bu işlem ile kıyafetler sıkışmadan ve buruşmadan boy hizasına kadar indirilerek kolaylıkla alınır.


Raydolap Pantolonluk

Raydolap modellerinde kullanılan pantolonluk aksesuarı hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

 • Pantolonluk, raydolap içerisinde yer alan pantolonların kırışmadan muhafaza edilmesi için kullanılan aksesuaradır.

 • Pantolonluk aksesuarı, pantolonların dolap içerisinde sınıflandırmasına ve o gün giyilecek olan pantolonun rahatlıkla seçilmesine olanak sağlamak amacıyla tasarlanmaktadır.


Raydolap Işıklı Askı

Raydolaplarda şık bir ayrıntı olan ışıklı askı aksesuarı hakkında detaylar şöyledir:

 • Işıklı askı, raydolap içerisinde yer alan kıyafetleri bulma, özellikle koyu renkli kıyafetleri bulma ve seçme işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla tasarlanan aksesuardır.

 • Işıklı askılar sayesinde kıyafetler ayrıntılı şekilde görülüp, en kısa sürede aranılan kıyafet dolap içerisinde bulunur. Aksesuar sayesinde zaman kaybı sorunu ortadan kaldırılır.

 • Işıklı askı, fonksiyonel kullanımının yanında ray dolap içerisinde şık bir dekorasyon ayrıntısı olarak ön plana çıkmaktadır.


Raydolap Metal Sepet

Raydolap tasarımlarında şık bir aksesuar olan metal sepetler hakkında detaylar şöyledir:

 • Metal sepet aksesuarları, ayakkabılar için yer arama sorununu ortadan kaldırmak için tasarlanırlar.

 • Raylı dolapların iç hacimlerine göre farklı boyutlarda tercih edilen metal sepetler, ayakkabıları ve küçük aksesuarları dolap içerisinde düzenli biçimde muhafaza etmek için kullanılırlar.

 • Metal sepetler sayesinde ayakkabı modelleri bir düzen halinde dolap içerisinde tutularak, zaman kaybının önüne geçilerek ayakkabı seçimleri gerçekleştirilmektedir.


Raydolap Kemerlik Ve Kravatlık

Kemerlik ve kravatlık aksesuarları, kemer ve kravat ürünlerinin pantolon ve gömleklerin üzerine asılması problemini ortadan kaldırırlar. Ütülü pantolon ve gömlekler üzerine asılmak zorunda kalınana kemer ve kravatlar kıyafetlerin buruşmasına sebep olur. Bu durum ray dolap içerisinde küçük bir alan kaplayacak olan kemerlik ve kravatlık askılarının tercih edilmesi ile ortadan kaldırılır.

45 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page