• Raydekart Raydolap

Raydolap Çeşitleri


Ray Dolap Çeşitleri

Raydolap ismini aslında kapaklarının niteliklerinden alan bir dolap şeklidir. Genelde yatak odalarında tercih sebebi olan bu dolabın en önemli niteliği, odada kapakların açılma mesafesinden doğan yer kaplama bölgesini daraltmasıdır. Kapılar ray sistemi ile yana doğru açıldığından, direkt kulüp ile açma arasını yarıya indirir, bu şekilde hem daha az alan kaplamış olur, hem de güvenli bir tasarım ile yatak odanızda şıklık olur.

Normal kapaklı dolaplardan çok daha avantajlıdır. En büyük avantajı eğer odanız dar ise daha çok yer açmak ve kapakların açılmasıyla diğer yatak, şifonyer gibi yerlerin de kısıtlanmasının önüne geçmektir. Kapılar yana doğru sürgülü şekilde açıldığından alandan epeyce tasarruf etmiş olunur. Şimdilerde tüm çiftlerin tercih ettiği raydolap hem kullanış ve hem de şekil yönüyle rahat ve şık bir üründür. Bu tür dolaplar, hem odadaki alandan tasarruf eder, hem de şık bir görüntü ile odanıza ferahlık sağlar.

Eskiden kullanılan eşyalar şimdilerde yeteri kadar kullanışlı ve şık görünmeyebilir. Son teknoloji ile tasarlanan bu dolaplar ile hem evinize şık bir görüntü gelmiş olacak hem de daha avantajlı bir dolap ile daha çok alan elde etmiş olacaksınız. Artık yeni trend olan bu dolap neredeyse her mağazada bulunmaktadır. Günden güne daha çok kişi tarafından kullanılmaya başlayan bu sistemin bir diğer avantajı ise; çocuğunuz için de tehlike teşkil etmemesidir. Çocuklar dolapların kapısını açamayacak, bu şekilde onu ve kendinizi güvence altına alabileceksiniz.

Raydolap Modelleri

İnsanlar bir gardırobun ev için ne kadar önemli olduğunda hemfikirdirler. Gardırop modelleri içerisinden de en çok ray dolap modelleri tercih sebebidir. İnce işçilik ve kusursuz hizmet anlayışıyla raydolap modelleri kullanıcısına birçok fayda sunmaktadır.

Elbiseler ve ayakkabılar için ekstra alan sağlayan ray dolap modelleri birçok bölümden meydana gelir. İçerisinde çekmece, raf, askı sistemi, kravatlık, eşarplık, pantolonluk gibi pek çok bölümlerin bulunduğu dolaplar istenilen ölçüde üretimi yapılmaktadır. dolapların içini kendi zevkinize göre tasarlatmanız da mümkündür. Fabrikasyon olarak standart şekilde olacağı gibi askı ve raf konumlandırmasını kendinize göre yeniden yapılandırma olanağı sunmaktadır.

35 görüntüleme

İletişim Bilgilerimiz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram

Raydekart Raydolap - Tüm Hakları Saklıdır.   (0216) 969 00 34 - (0507) 397 13 12  |   raydekart.net

Hakkımızda

Firmamız 1985 yılından bu güne, mobilya sektöründe gerek müşteri memnuniyeti, gerekse kaliteli mobilya üretimi ile güven kazanan, sektöründe en seçkin konumlara adım adım ilerleyen, teknolojinin getirdiği yenilikleri anlık takip ederek müşterilerine ürünlerini her zaman son sistem ve son kalitede sunan nadir firmalardandır. 

Geçmiş yılların birikimini her zaman doğru ve yerinde kullanarak, müşterilerimize raydolap sistemlerini farklı kullanım ihtiyaçlarına göre değişiklik imkanı sağlayarak tasarlıyoruz. 

Özellikle raydolap sistemlerinde teknolojiyi sürekli takip ederek, son sistem tüm mekanizma ve parçalar hakkında güncel bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimize her geçen gün daha iyi hizmet, daha kaliteli sürgülü dolaplar ve çok daha göz alıcı mobilyalar üretebiliyoruz.

Zümrütevler Mah. Akşemsettin Cad. No: 79/A Maltepe/ İSTANBUL

(0216) 969 00 34

(0507) 397 13 12