• Raydekart Raydolap

Raydolap ve Giyinme Odası

Raydolap Ve Giyinme Odası

Özellikle yatak odası küçük olan evlerde eşyaları koyacak yer bulamak önemli bir problem olmaktadır. Büyük bir giyinme odası hayal etseniz bile geniş odası olmayanlar için bu sadece bir hayal olarak kalmaktadır. Eşyalar üst üste ve sıkışık olduğu için moraliniz bozulur. Özenerek sakladığınız kıyafetlerinizi üst üste koymak sizi rahatsız eder ve bir çözüm ararsınız. İşte asıl raydolap sistemleridir.

Büyük Bir Kolaylık Olan ‘’Ray Dolap’’

Giyinme odaları özellikle yatak odanızı düzenli hale getirmektedir. Kıyafet, çanta, ayakkabı, hatta tüm aksesuarları buralarda saklayarak göz önünde olmadan düzen içerisinde olmalarını sağlayabilirsiniz. Giyinme odası raydolap sistemleri sayesinde uygun bir odası olan bireyler, kıyafetlerini ve hatta çoğu aksesuar ve eşyanı göz önünden kaldırarak kolayca bir düzen içerisine sokabilir. Seçeceğiniz giyinme odası modelini odanın metrekaresi doğrultusunda ayarlamak ve sizin için en kullanıma elverişli şekilde dizayn etmek mümkündür. Farklı renk ve şekilde giyinme odası modelleri bulunuyor. Buradaki seçiminizi sahip olduğunuz alan doğrultusunda seçmelisiniz. Çok çekmeceli veya askılı farklı ray dolap modelleri tamamen ihtiyaçlarınız için hazırlanmaktadır.

Giyinme Odasının Avantajları Nelerdir?

Çok eşyanız var ve asla dolabınıza sığamıyor ise eşyalarınızın daha düzenli şekilde muhafaza edilmesine olanak tanır.

Boş bir odanız bulunuyorsa bu odanız adeta bir giysi dolabı olmaktadır.

Eğer boş bir odanız yok ancak yatak odanız müsait ise doğru seçilmiş bir ray dolap ile odanızı düzene sokabilir ve ortalıkta hiçbir eşya kalmadan yatak odanızı aynı zamanda giyinme odası haline getirebilirsiniz.

Giyinme odası ve raydolap modelleri tercihinizi yaparken uzun vadede sorun yaşamadan kullanmanız için tüm modellerimizi incelemenizi öneririz.

Farklı renk ve çeşitlerde ray dolap modelleri bulunduğu için kendi zevkinize uygun olanı mutlaka seçebilirsiniz.

Tercihe uygun aynalı ve aynasız birçok modeli bulabilirsiniz.

Aynalı modeller küçük odalar için çok daha doğru bir seçim olacaktır. Çünkü aynalı raydolap modelleri odanızı daha geniş göstermektedir.

Dolabın bir yatak odası için çok önemli olduğunu hiçbir zaman unutmamalısınız. Odanızı toplayan ve düzenleyen mobilyalar dolaptır. Bu nedenle gardrop seçimlerinizi uzun yıllarca kullanabilmek için kaliteli ürünlerden yana kullanırken aynı zamanda zevkinize ve odanıza uygun olacak şekilde seçmelisiniz.

111 görüntüleme

İletişim Bilgilerimiz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram

Raydekart Raydolap - Tüm Hakları Saklıdır.   (0216) 969 00 34 - (0507) 397 13 12  |   raydekart.net

Hakkımızda

Firmamız 1985 yılından bu güne, mobilya sektöründe gerek müşteri memnuniyeti, gerekse kaliteli mobilya üretimi ile güven kazanan, sektöründe en seçkin konumlara adım adım ilerleyen, teknolojinin getirdiği yenilikleri anlık takip ederek müşterilerine ürünlerini her zaman son sistem ve son kalitede sunan nadir firmalardandır. 

Geçmiş yılların birikimini her zaman doğru ve yerinde kullanarak, müşterilerimize raydolap sistemlerini farklı kullanım ihtiyaçlarına göre değişiklik imkanı sağlayarak tasarlıyoruz. 

Özellikle raydolap sistemlerinde teknolojiyi sürekli takip ederek, son sistem tüm mekanizma ve parçalar hakkında güncel bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimize her geçen gün daha iyi hizmet, daha kaliteli sürgülü dolaplar ve çok daha göz alıcı mobilyalar üretebiliyoruz.

Zümrütevler Mah. Akşemsettin Cad. No: 79/A Maltepe/ İSTANBUL

(0216) 969 00 34

(0507) 397 13 12