top of page
  • Raydekart Raydolap

Ümraniye Raydolap

ümraniye raydolap

Ümraniye raydolap firması olarak bizler, ev ve ofis alanlarınıza uyumlu, modern çizgilere sahip ray dolap modellerimizi sizlerle buluşturup, kaliteli çalışma koşullarımız çerçevesinde hızlı ve hasarsız kurulum hizmeti veriyoruz.


Köşe Ray Dolap


Köşe ray dolap modellerimiz, iki ve daha çok adette dikey raylı dolap gövdesini, duvar köşesi ile tam uyum sağlayan, üçgen oturma formlu bir adet raylı dolap gövdesi ile birbirlerine bağlayarak tasarladığımız modellerimizdir. Bu tasarım detayı köşe ray dolaplarımızın en belirgin özelliklerinden biri olup, alandan tasarruf avantajı sunmaktadır.

Sizler için sunduğumuz köşe raydolap tasarımlarımız ile ahşap, MDF, lake, ayna, cam kapak tasarımlarına sahiptirler. Farklı dış görünümlere sahip modellerimiz arasından küçük odalarınızda geniş kıyafet depolama alanı yaratabileceğiniz, şık ray dolaplara ulaşabilir, kaliteli kurulum koşullarımızdan hizmetimiz kapsamında yararlanabilirsiniz.


Ray Dolap Fiyatları Nasıl Belirlenir?


Raydolaplar için fiyatlarımızı, raydolap tasarımlarımızda yer alan hammaddelerin çeşitleri, kapak modellerimizde yer verdiğimiz ayna, cam detaylarlarının özellikleri, tasarımlarımızın gövde bölümü ebatları gibi bilgi detaylarından yola çıkarak belirliyoruz. Tercih ettiğiniz ray dolap modellerimizde yer alan kapak sayısı ve iç alan genişliği fiyatlarımızı belirlememizde etkili olan faktörlerdir.

Raydolap modellerimizi, iki, üç, dört kapaklı ve gövdeli tasarımlara sahip seçenekler ile sizlere sunuyoruz. Bu durma bağlı olarak dolap hacminin yükselmesi, dolap içine ek aksesuarların eklenmesi ve dolap tasarımımızda yer alan kapak, gövde sayısının artması halinde fiyatlarımızda değişimler oluşmaktadır. Bizler müşteri odaklı fiyat seçeneklerimiz ile ihtiyacınız en ideal ölçüde karşılayacak olan ray dolap seçeneğini sizlere sunmak amacıyla hizmet veriyoruz.


Ray Dolap Modellerinin Özellikleri Nelerdir?


Ürün seçeneklerimizde ihtiyaçlarınıza yönelik sunduğumuz ve kaliteli kurulum işlemlerini gerçekleştirdiğimiz aynalı, MDF, parlak lake, çok kapılı, ahşap, ray dolap modellerimizin özelliklerini şu şekilde sıralarız:

  • Ergonomik kullanım ve yerden tasarruf sunma,

  • Birden fazla kapı ve gövde tasarımı ile tercihe bağlı üretilebilme,

  • Kolay temizlenme,

  • Uzun ömürlü kullanım ve neme karşı dayanıklılık,

  • Modern, klasik, country gibi farklı trende modeller sahip olma,

  • Yatak, genç, giyim odası, salon, mutfak, banyo alanlarında hammadde cinsine ve tasarım detaylarına göre kullanıma uygunluk,

  • Sesiz çalışan sürme kapak mekanizmasına sahip olma,

  • Çekmece ve raf tasarımları ile ideal depolama alnı sunma,

  • Ray dolap aksesuarları ile kullanıma uygunluk,

Tüm bu özelliklere sahip olan yatak odası, bebek ve genç odası, ray dolap modellerimiz, köşe ve portmanto ray dolap seçeneklerimizi sizler için, hizmet detaylarımız kapsamında sunuyoruz.

9 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page