• Raydekart Raydolap

Üsküdar Raydolap

Üsküdar raydolap firması olarak, modern, klasik ve daha birçok farklı tasarıma sahip, ray dolap seçeneklerimizi yatak, giyinme ve genç odası alanlarında kullanıma uygun modeller üzerinden sizlere sunma ve kaliteli, hızlı kurulum koşullarını sağlama alanlarında hizmet sunuyoruz.


Ray Dolap Seçenekleri Ve Farklı Modelleri


İhtiyaçlarınıza yönelik sunduğumuz ergonomik tasarımlı ray dolap modellerimiz:

 • Üretim materyallerine göre, ahşap, MDF, suntalam, parlak lake gövdeli aynı zamanda iki, üç, dört ve daha fazla sürme kapı tasarımına sahip ray dolaplarımız,

 • Renk cam ve ayna kapaklı ray dolap tasarımlarımız,

 • Tüm bu hammadde seçenekleri ile modern, klasik ve country gibi farklı tasarım şekillerinde ürettiğimiz ray dolaplarımız,

 • Yatak odası, giyinme, genç, bebek odası, mutfak ve banyo ray dolap seçeneklerimiz,

 • Aynalı ve alüminyum çerçeve tasarımlı ofis alanlarında kullanım uygun ray dolaplarımız,

Tüm bu seçeneklere yer verdiğimiz ürün yelpazemiz ile aklınızda yer alan ve ihtiyaçlarınıza yanıt veren ideal raydolap modeline ulaşmanıza sağlamak amacıyla hizmet sunuyoruz.


Özel Ray Dolap Tasarımları


Sizlere özel olarak hazırladığımı ray dolap tasarımlarımızı, ihtiyaçlarınıza yönelik iç ve dış tasarım detaylarını göz önünde bulundurarak üretiyoruz. Ray dolap kullanımınız için tercih edeceğiniz üretim hammaddesi, kullanım sağlayacağınız oda alanı, aklınızda yer alan ölçüler, sürmeli kapak sayısı gibi detayları sizlerden alarak, ergonomik tasarımlar oluşturuyoruz.

Raydolaplar ile dikey gövde alanında kullanmak istediğiniz raf ve alt, üst yatay gövde alanlarında kullanmak istediğiniz çekmece sayıları tercihlerinize uygun tasarımlar hazırlıyoruz. Sesiz çalışan ve tek hamlede kolay açılan kapak tasarımlarımızda ise renkli cam, ayna, MDF, ahşap, lake gibi seçenekleri tercih edebilmenizi sağlıyoruz. Sizlere dış fark dış tasarım renklerini ve ahşap, cam kapakları aynı anda kullandığımız, iki, üç, dört ve daha fazla kapaklı ve geniş gövdeli ray dolaplarımız sunarken, dilediğiniz iç aksesuarları tasarımlarımıza ekliyoruz. İhtiyacınıza en uygun ray dolap seçeneklerini sizlere sunmanın yanında, kaliteli kurulum hizmeti sunuyoruz.


Ray Dolap Fiyatları Nasıl Belirlenir?


Yelpazemizde yer alan ray dolap tasarımlarımızın fiyatlarını, renk, üretim hammaddesi, gövde tasarımı ebatları, iç hacim genişliği, kapaklarda ayna kullanımı gibi detayları göz önünde bulundurarak belirliyoruz. Farklı tasarım detaylarına sahip ürün seçeneklerimiz arasından, bütçenize en uygun olan koşullar kapsamında ihtiyacınıza cevap verecek ray dolap modellerine ulaşmanızı sağlamak amacıyla hizmet sunuyoruz.

Ray dolap tercihlerinizde alandan tasarruf sağlayan köşe ray dolapları tercih etmeniz veya modern tasarıma sahip geniş gövdeli ayna ray dolapları tercih etmeniz, fiyatlarımızı belirlememizde etkili olan detaylar arasında yer almaktadırlar. Bizler müşteri odaklı fiyat seçeneklerini sizlere sunarak, kaliteli kurulum koşullarından yararlanmanızı sağlamak amacıyla hizmet veriyoruz.

8 görüntüleme

İletişim Bilgilerimiz

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest
 • Tumblr Social Icon
 • Instagram

Raydekart Raydolap - Tüm Hakları Saklıdır.   (0216) 969 00 34 - (0507) 397 13 12  |   raydekart.net

Hakkımızda

Firmamız 1985 yılından bu güne, mobilya sektöründe gerek müşteri memnuniyeti, gerekse kaliteli mobilya üretimi ile güven kazanan, sektöründe en seçkin konumlara adım adım ilerleyen, teknolojinin getirdiği yenilikleri anlık takip ederek müşterilerine ürünlerini her zaman son sistem ve son kalitede sunan nadir firmalardandır. 

Geçmiş yılların birikimini her zaman doğru ve yerinde kullanarak, müşterilerimize raydolap sistemlerini farklı kullanım ihtiyaçlarına göre değişiklik imkanı sağlayarak tasarlıyoruz. 

Özellikle raydolap sistemlerinde teknolojiyi sürekli takip ederek, son sistem tüm mekanizma ve parçalar hakkında güncel bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimize her geçen gün daha iyi hizmet, daha kaliteli sürgülü dolaplar ve çok daha göz alıcı mobilyalar üretebiliyoruz.

Zümrütevler Mah. Akşemsettin Cad. No: 79/A Maltepe/ İSTANBUL

(0216) 969 00 34

(0507) 397 13 12